За участі ГО «Всеукраїнська медично-етична комісія» створена «Українська асоціація фахівців у сфері охорони здоров’я та соціального захисту «Гуманність»

 
 
 
""

6 червня «Всеукраїнська медично-етична комісія» та «Благодійний фонд» ХЕЛП ФОР ЮКРЕЙН» вирішили створити Асоціацію «Українська асоціація фахівців у сфері охорони здоров’я та соціального захисту «Гуманність».

Зборами Асоціації також був затверджено Статут Асоціації, та прийнято рішення призначити Директором Асоціації «Українська асоціація фахівців у сфері охорони здоров’я та соціального захисту «Гуманність» - Заслуженого лікаря України, доктора медичних наук, Бахтеєву Тетяну Дмитрівну, яка погодилась на обрання Директором Асоціації з виконанням своїх обов’язків на безоплатній основі.

Директор Асоціації «Українська асоціація фахівців у сфері охорони здоров’я та соціального захисту» Гуманність», Голова Правління громадської організації «Всеукраїнська медично-етична комісія», Заслужений лікар України, доктор медичних наук Тетяна Бахтеєва заявила про те, що «зараз, у важкий час воєнного стану в Україні, галузь охорони здоров’я, та питання соціального захисту українців,  особливо потребують допомоги закордонних колег і партнерів. 

«Отримання такої допомоги та розвиток партнерства між українськими та закордонними лікарнями може бути успішно реалізовано за сприяння громадських організацій України, котрі входять до складу «Української асоціації фахівців у сфері охорони здоров’я та соціального захисту «Гуманність». Дуже важливо, що громадські організації, благодійні фонди, волонтери, небайдужі громадяни України вже об’єднуються  навколо Асоціації "Гуманність" та поділяють наші цілі та завдання. Основна мета Асоціації "Гуманність" захистити медичних працівників та зберегти здоров'я українців. Попереду багато спільної роботи!».

Читайте также

Copyright © 2004-2024. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.