Степан Гавриш

Степан Гавриш

доктор юридических наук, 1-й зам.секретаря СНБОУ 2008-2011, народный депутат Украины 1998-2007

Глобальна війна

США та НАТО мали всю інформацію про неминучість війни Росії проти України. Вони навіть спробували переконати Пекін у необхідності натиснути на Москву, не вдаватись до вторгнення в Україну. Передавши їм напередодні немотивованої воєнної агресії масив розвідданих про прийняте рішення бліцкригу через посла керівництву Піднебесної. У Джо Байдена чекали на позицію президента Сі Цзіньпіня натиснути на Путіна про дипломатичний шлях врегулювання його конфліктного ультиматуму. Не вдалося. Або Китай не повірив цій інформації, або йому вигідна безпричинна окупація Росією України.

Шість ілюзій України

Відсутність тривалої державотворчої генетичної пам’яті, фантомні болі «єдиного радянського народу» і брак ідейної єдності перетворюють національну історію на суцільні випробування.

Доживемо до середи

Президент Байден, в онлайні із лідерами Євроунії, назвав дедлайн Владіміра Путіна – наступну середу, 16 лютого. За фінальними даними всіх американських розвідок в цей день Москва почне широкомасштабний наступ на Україну з 9 стратегічних напрямків. Майже тисячі танкових моторів, десятки тисяч різноманітних видів важкої наступальної зброї рухаються під видом навчань, маневрів впритул до кордонів України. Пілоти усіх видів авіації чергують біля заправлених з повним боєкомплектом літаків, чекаючи сигналу свого верховного головнокомандувача.

Мсьє у клітці тигра

   Конспірологи не спали цілу ніч – президент Макрон заночував у Москві. Після майже шестигодинної зустрічі із «трясуном» світу. А раптом вночі Путін міг вдарити по Україні? Не дивлячись на обіцянку поговорити телефоном з командуючим Європою наступні шість місяців і лідером реінкарнованого «Нормандського формату». Еммануель Макрон не знає, що Владімір Путін не тільки супермайстер «юдо», але і єдиний у світі лідер великої країни, який здійснює стратегію і тактику в зовнішній та внутрішній політиці як класичні й не зовсім воєнні спецоперації.

В шпагаті над безоднею

Президент Зеленський ще з осені 21-го, в противагу Пентагону і розвідслужбам Заходу, стверджує про неготовність Росії розпочати широкомасштабну війну з Україною. Не опираючись на надійні й логічні факти та події. Відсторонюючись від зосередження в зонах швидкого вторгнення професійних підрозділів ЗС РФ високої бойової мобільності, чисельністю не менше 130 тисяч (прем’єр Шмигаль), й надмірно великої кількості наступальної важкої зброї та техніки на чотирьох полігонах по лінії українського кордону. Замисел – швидко десантувати сюди підготовлений контингент і подвоїти наступальне угруповання.

Смертельний  «Омікрон» Кремля. Буде війна з Росією чи ні?

Агресивна мутація вірусу «Ковід-19» у хворої СНІДом південної африканки в новий штам привела до всезагальної параної та обвалу всіх фондових ринків. Мікроскопічний вірус, охрещений в честь грецької букви «Омікроном», з гострими шипами, як у морської міни, для проникнення в клітину людини, лякає світ. До тотальної істерики. На противагу, чи не щоденним, заявам Держдепу США про фатальну можливість грядучої масштабної війни Путіна проти України.

Якщо Росія почне наступ, Захід не буде реально захищати Україну

Є проблема конфлікту і протистояння між СРСР і США, де Росія стала правонаступницею СРСР, взявши для геополітики ядерну зброю і використовуючи в якості інструменту силової дипломатії, посиливши тиск на Захід для відновлення свого права на території, нарди і країни, які є вихідцями з СРСР.

Перезаснування Української держави на фоні кризи двополярності США і Китаю

Після Другої світової війни ковід-пандемія знову показала крихкість людської цивілізації, вкотре поставила ребром питання  про її існування і виживання. Здавалося б, усі глобальні еліти мали би зосередитися на пошуках ефективних інструментів від смертельного вірусу, статус, походження якого так може і не стати очевидним. Бо якщо це чергова помста природи, то всі наші знання про неї треба переглянути. Проте, навіть ентузіаст-любитель легко це заперечить. Люди сотні тисяч років співіснують із арміями вірусів, пристосовуючись до їх рекомбінацій, пришвидшуючи власну еволюцію.

Gambetto Владіміра Путіна. Що робити Україні?

Великий майстер хансі успішно переніс із татамі (в модернізованому КГБ стилі) принцип єдиноборства - домінування силою і неперевершеною технікою, в геополітику. Владімір Путін безперервно тримає світ на підніжці і больових прийомах. Блискучий стратег і хитромудрий тактик. Легко, без особливих напружень, загнав акулу геополітики Джо Байдена в Женевську пастку. І хоча лідер нової Америки не визнає поразку за трьох годинне утримання його на політичному татамі і проведення больового прийому прес-конференцією, надто багато журналістів оцінили це як чисту перемогу Путіна – іпон.

Донбас і реальність Афганістану

Таліби –  Forever. Їх стрімке торнадо вдарило по всьому Афганістану, залишивши під контролем уряду всього 15-20% території. Кандагар, де 30 студентів створили Талібан, ось-ось впаде. На черзі Кабул. У 2014 ІДІЛ в Іраку намагався захопити Багдад. Врятували його не американці, французи чи німці. Іран, Сирія, «сауди», разом з курдами, не допустили створення Халіфату в центрі імамітів, захищаючих могилу наступника пророка Мухамеда Алі ібн Абуталіба. З генетичного дерева Адама-Ноя-Авраама (Нуха-Ібрахіма). 

Став відомий таємний сенс зустрічі Путіна і Байдена у Женеві

Можливо майбутня липнева  зустріч (ще не пізно) американського і українського президентів нарешті зробить Київ воєнним союзником США. Про це в ексклюзивному інтерв'ю кореспонденту інтернет-видання Новини України — From-UA розповів екс-заступник секретаря РНБО, колишній член ВРЮ Степан Гавриш.

Коментуючи запрошення Джозефа Робінетта Байдена-молодшого несподівано до геополітичного танго Владіміра Путіна, наш співрозмовник зауважує наступне: «Краще би на бойовий гопак запросив».

Подписаться на Степан Гавриш

Copyright © 2004-2024. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.