Стала відома доля прапора, за який росіяни побилися з українським депутатом

 
 
 
Його підписали голова СБУ та представники Сил безпеки та оборони України.
Стала відома доля прапора, за який росіяни побилися з українським депутатом

Голова СБУ Василь Малюк підписав для аукціону прапор України, за який в ПАЧЕС розгорілася бійка росіян з українським депутатом.

Прапор виставлять на аукціон United24, кошти з якого підуть на допомогу захисникам, щоб не битися в рукопашну, повідомляє Служба безпеки України у Telegram. Зазначається, що цей прапор став "одним із символів нашої боротьби з рашизмом на міжнародній арені", бо нардеп Олександр Маріковський відбив його у росіян під час Парламентської асамблеї Чорноморського економічного співтовариства, що проходила в Анкарі в травні.

"Коли російські делегати хотіли силою забрати жовто-блакитний стяг, то наші пішли змогли його відбити", -  сказано в повідомленні.

Окрім голови СБУ Василя Малюка, прапор підписали представники Сил безпеки та оборони України. "Кошти з аукціону підуть на закупівлю чергової "порції вітань", які наближатимуть нашу Перемогу над російськими окупантами", - зазначається в повідомленні.

Бійка за прапор України: що відомо

Як повідомляв УНІАН, на початку травня під час заходів Парламентської асамблеї Чорноморського економічного співтовариства (ПАЧЕС) народний депутат від "Слуги народу" Олександр Маріковський ввійшов в кадр з українським прапором під час включення депутатки російської Держдуми від "Єдиної Росії" Ольги Тимофєєвої .

Згодом представник російської делегації Валерій Ставіцький вирвав в Маріковського український прапор, але той його догнав, надавав стусанів і забрав прапор. Цей інцидент потрапив на відео.

Теги

Читайте также

Copyright © 2004-2024. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.