Общество

Як чиновники Миколаївської області торгують краденою гуманітаркою

Чоловік від імені військової адміністрації безоплатно отримує спорядження для військових. А потім дружина продає його на загальнодоступних майданчиках.

Днями на сайті OLX було розміщене оголошення про продаж дизельних генераторів оптом та в роздріб. За один генератор просять 27 тисяч гривень, але оптом можна купити дешевше.

Коллектив Научно-исследовательского института травматологии и ортопедии поддержал президент Зеленский – в военное время украинская медицина нуждается в защите

Научно-исследовательский институт травматологии и ортопедии (далее – Институт) представляет собой выдающееся медучреждение. Об этом в СМИ уже писали ранее

С 2014 года Институт пережил две эвакуации: в 2014 – в Лиман, а в 2022 – в Кропивницкий. Институту удалось не только сохранить трудовой коллектив, но и продолжать внедрять в своей работе новейшие методы диагностики и лечения.  

Похождения мошенницы продолжаются, или еще раз о российской авантюристке Виктории Устименко

В СМИ уже писали о мошеннице Виктории Устименко(Victoria Ustimenko), она же Виктория Ласкина (Victoria Laskina), которая представляется как CEO компании «PRETO BUSINES Corp» (зарегистрированной по адресу: 1201 E Sunrise Blv 207, Fort Lauderdale, FL, 33304 US, EIN: P23000030746) и якобы занимается «PR, GR, Marketing, NFT, Blockchain, Crypto, SMM, Business Development, Strategy».

MRAP чи броньований позашляховик? У чому проблема автомобілів Senator від Roshel

Потреба українських військ у спеціалізованій техніці з початком повномасштабного вторгнення набула неймовірних масштабів. Аби хоча б частково закрити критичну необхідність, західні партнери, Міністерство оборони та великі благодійні фонди з 24 лютого 2022 року почали закуповувати й привозити в Україну тисячі БТРів, БМП, HMMWV та навіть звичайні пікапи.


Звісно, за наших умов будь-який транспортний засіб – це посилення Сил Оборони. Особливо якщо йдеться не про цивільний позашляховик із привареною до нього станиною, а про саме спеціалізований військовий виріб.

Климовицький: «Колектив Інституту травматології та ортопедії боротиметься за Конституційні права лікарів та пацієнтів»

Я журналіст, і така сама людина, як усі українці. У мене є рідні, які хворіють і яким потрібна термінова операція. Моя рідна тітка вимушена переселенка із Луганська. На жаль, у Києві ми не знайшли можливість провести операцію із заміни колінного суглоба. Друзі порадили нам звернутися до Науково-дослідного інституту травматології та ортопедії у місті Кропивницький. Ми приїхали, нас подивилися, проконсультували та зробили найскладнішу операцію із заміни колінного суглоба абсолютно безкоштовно!

Мосійчук про «Дев'ятий вал»: Вони впливають і на Захід, і на Україну

Діяльність російських інфокомпаній, таких як «Дев'ятий вал», заточена на створення негативного образу України в очах Заходу з використанням внутрішніх проблем української влади. Про це у коментарі заявив народний депутат VIII скликання, колишній заступник командира батальйону «Азов» Ігор Мосійчук.

За його словами, діяльність російських інфокомпаній має вплив як усередині України, так і за кордоном.

Нардеп Николай Тищенко потребовал немедленно уйти в отставку вице-премьера Александра Кубракова за растрату 76 млрд грн

После нанесения трех сокрушительных ударов российскими «Искандерами» по Трипольской ТЭС, в Центрэнерго сообщили, что станция потеряла 100% генерации и закрылась навсегда.
 

В то же время стало известно, что ответственным за проект защиты Трипольской ТЭС был назначен вице-премьер-министр Украины по восстановлению, министр инфраструктуры Александр Кубраков, получивший 76 млрд грн финансирования госбюджета на это. В частности, именно на эту ТЭС – 10 млрд грн. 
 

В столице Румынии прошла акция в поддержку мирного процесса в войне между Украиной и РФ

24 марта в центре Бухареста, возле Триумфальной арки собралась украинская диаспора на акцию в поддержку переговоров об окончании войны между Украиной и РФ.

Без реформ в армії в Україні фронт може посипатися

Останнім часом наратив про зміни у військовій сфері нашої країни прямо чи опосередковано наголошується в медіа щодня. Фактично, як можуть сказати деякі політики, таку реформу вже запущено, проте це далеко від істини. Точкові видозміни та звільнення жодним чином не відображаються на масштабній картині внутрішньовоєнної кризи.

Юлія Тимошенко попереджає про повторення катастрофи “ваучерної” приватизації - вимагає не допустити розпродаж української землі під час війни

Зупинити розпродаж сільськогосподарських земель під час війни та запровадити програму розвитку сімейного фермерства вимагає від влади Юлія Тимошенко. Вона внесла відповідний законопроект до Верховної Ради і вимагає його негайно розглянути.

Юлія Тимошенко заявила, що зробить усе, щоб українська земля належала українському народу, кожній родині, незалежно від того, де вона проживає - у селі чи місті. Про це вона наголосила у відеозверненні на своєму Youtube-каналі.

Солдати втомилися і не можуть воювати: в Києві відбулася акція проти несправедливої мобілізації

Біля одного з військкоматів в Києві 29 лютого зібралося біля сотні мітингувальників на акцію за справедливу мобілізацію та ротацію. Про це повідомляє видання «Правовий Контроль».

 

""

 

Від м’яса та чагарників до будівництва об’єктів. За які такі «заслуги»?

Абсурдно, коли на високі посади в Україні, які вимагають глибоких знань, практичного досвіду та відповідності фаху специфіці справи, призначаються фігури, котрі геть не орієнтуються ані у деталях, ані у тонкощах того, чим їм доведеться займатись.

Якість кадрів – освіта, фах, набуті на практиці знання, потенційні вміння реалізовувати завдання у часи майже тотального форс-мажору – це саме те, чим держава повинна перейматися нині. Саме цим, а не «виставами». Бо деякі парадокси, які обов’язково стають відомі людям, викликають радше шок, аніж розуміння.

Як і з чим пити шляхетний ром

Ром — міцний напій із бунтівним характером, історія якого починається з тих романтичних часів, коли відчайдушні пірати хазяйнували в бурхливих водах Карибського моря. Багато хто вважає, що, як і скотч, його потрібно пити в чистому вигляді — не розбавляючи та не закусуючи. Аристократи віддають перевагу вживанню рому під кубинські сигари. Втім, чітких правил тут немає. Якщо ром здається вам занадто міцним, його можна розбавляти різними напоями або закушувати смачними продуктами. Бажаєте познайомитися з міцним алкоголем?

Александр Невзоров, Макс Покровский, Дмитрий Гордей и другие сторонники Украины

Когда наши депутаты Верховной Рады научатся видеть дальше собственного носа, они обязательно примут закон о поддержке наших тайных и явных друзей из России. Глупо в упор не видеть потенциальных сторонников в развязанной против нас подлой и хитрой гибридной войне. И надо научиться работать с теми, кто пусть прямо не поддерживает борьбу за свободу и независимость Украины, но самым непосредственным образом влияет на умонастроения в России. Понятно, что при путинском режиме открыто заявлять о своей позиции опасно. Но исподволь это делают многие.

«Тюрьмы - ворам европейской помощи»: киевляне вышли на митинг против коррупции

Сегодня, 10 января, у здания Киевской городской государственной администрации состоялась акция протеста из-за масштабной коррупции чиновников в Украине. Киевляне вышли с плакатами и флагами Украины к зданию администрации. 

 

“Волонтер Рудольф Акопян відмовився від проходження поліграфу НАБУ”, - Злата Некрасова

Як повідомляє екс-заступниця голови Запорізької військової адміністрації Злата Некрасова, волонтер Рудольф Акопян відмовляється разом з нею пройти поліграф в НАБУ на предмет розкрадання “запорізької гуманітарки”.

 

Влада має налагоджувати зв'язки з українцями, які поїхали – екс-нардеп про мирні переговори

Україні потрібно відновити мирні переговори з РФ, інакше ми можемо втратити цілу націю. Про це,як передає Фраза, у коментарі заявив народний депутат VIII скликання, колишній заступник командира батальйону «Азов» Ігор Мосійчук, коментуючи останнє опитування КМІС, яке зафіксувало високе прагнення жителів півдня та сходу України (понад 45% респондентів) до мирних переговорів із РФ . 

Подписаться на Общество

Copyright © 2004-2024. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.